Always Infinity – wygoda każdego dnia

Poznaj Always Infinity

Są takie dni, kiedy – my kobiety – chciałybyśmy się zaszyć gdzieś, gdzie nikt nas nie znajdzie i przeczekać… Niestety tak się nie da i nawet w czasie tych trudniejszych chwil musimy działać na najwyższych obrotach. P&G wychodzi nam naprzeciw i stara się aby w czasie miesiączki każda z nas mogła czuć się komfortowo i bezpiecznie.

Miałam okazję testować nowe podpaski ALWAYS Infinity i dzięki projektowi TRND dowiedziałam się sporo na temat możliwości zabezpieczenia naszej bielizny i ubrań podczas „tych dni”.

Nowe podpaski są wygodnie pakowane oddzielne ozdobne folie, dzięki czemu zachowujemy dyskrecję i higienę. Pudełeczko zbiorcze posiada delikatne zamknięcie, które dość dobrze zabezpiecza zawartość. To co jest najważniejsze, to zastosowana w podpaskach technologia – inteligentna pianka SmartFoam, która wchłania o 10 razy więcej niż sama waży. Dodatkowo cały płyn jest zabezpieczany w wewnętrznych warstwach, co sprawia, że czujemy się cały czas świeżo i czysto.

Miałam okazję już trzykrotnie przetestować te podpaski – w klasycznych warunkach – praca, dom, spacer, zakupy, w warunkach nieco trudniejszych – jazda na rowerze, bieganie, ćwiczenia, a także podczas fali upałów i w długiej podróży. Muszę przyznać, że się nie zawiodłam i z chęcią sięgałam właśnie po ten produkt za każdym razem. Podpaski bardzo dobrze przylegają do bielizny, ponieważ większość jej powierzchni pokryta jest mocnym klejem a skrzydełka zostały wyprofilowane w taki sposób, by zagwarantować naszej bieliźnie czystość przez cały czas użytkowania. Podpaski są dość cienkie, więc można nosić to, na co tylko mamy ochotę, nawet bardzo obcisłe stroje. Dodatkowo zastosowana pianka jest bardzo przyjemna w dotyku i w kontakcie z ciałem.

Always Infinity

ALWAYS Infinity mają mnóstwo zalet i długo zastanawiałam się nad ich wadami, lub choćby jedną wadą. Żadnej nie znalazłam, może jedynie cena jest nieco wysoka, ale z drugiej strony jakość powinna kosztować więcej, dlatego jeśli jeszcze nie wypróbowałaś nowości od Procter & Gamble, może to najwyższy czas? Ja z pewnością będę ich używać i to z przyjemnością.